Mów płynnie po angielsku
INDYWIDUALNY Kurs online szyty na miarę

Elastyczne godziny spotkań | Wysoka skuteczność | Zajęcia z wyspecjalizowanym lektorem | Dążymy do doskonałości

Mów płynnie po angielsku

INDYWIDUALNY Kurs online szyty na miarę

Elastyczne godziny i wysoka skuteczność. Zajęcia z wyspecjalizowanym lektorem. Dążymy do doskonałości.

BOSTON

ENGLISH

BOSTON

ENGLISH

Sylwia Janczyszyn
Sylwia Janczyszyn
Read More
"Przez lata uczyłam się z różnymi nauczycielami i dopiero, gdy trafiłam na Piotra, nauka zaczęła sprawiać przyjemność, a każda kolejna lekcja przynosi widoczne rezultaty"
Jacek Nowalski
Jacek Nowalski
Read More
"Proces nauki z Piotrem charakteryzuje się dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem. Piotrze dziękuję, zajęcia z Tobą to dobra inwestycja i super frajda"
Angelina Jaszczyk
Read More
"Piotr ma rzadko spotykane systemowe podejście do nauki do certyfikatów, które niewiarygodnie ją ułatwia i motywuje. Do tego dochodzi praca nad osobistym stylem i naturalnością. Wyjątkowa usługa i wyjątkowa współpraca"
Marek Adamczak
Read More
"Dobrze przygotowane lekcje, z odpowiednim planem i w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam!"
Previous
Next
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Klientów
0 %
Średnik wynik certyfikatu Cambridge
0 %
Zadowolonych klientów
Proces nauki z Piotrem charakteryzuje się dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Piotrze dziękuję Ci, zajęcia z Tobą to dobra inwestycja i super frajda
5/5
Piotr ma rzadko spotykane systemowe podejście do nauki do certyfikatów. Do tego dochodzi praca nad osobistym stylem i naturalnością. Wyjątkowa usługa i wyjątkowa współpraca.
Angelina Jaszczyk
5/5
Przez lata uczyłam się z różnymi nauczycielami i dopiero, gdy trafiłam na Piotra, nauka zaczęła sprawiać przyjemność, a każda kolejna lekcja przynosi widoczne rezultaty.
5/5
PIERWSZA KONSULTACJA
BEZPŁATNA
INDYWIDUALNE ZAJĘCIA

169 zł

/60 min

Zajęcia online

Obejmuje aktywną współpracę na zajęciach i poza zajęciami. Autorskie materiały. Indywidualne spotkanie na jednej z wybranych platform.

INDYWIDUALNE ZAJĘCIA
169 zł / 60 minut
PIERWSZE ZAJĘCIA
BEZPŁATNE

Umów się ze mną na bezpłatne zajęcia. Pokażę Ci, co możesz ulepszyć i w jaki sposób. Przedstawię Ci moje metody nauki. Zaproponuję wstępny plan pracy. 

Piotr ma pasję w uczeniu języka angielskiego. Zależy mu na tym, by jego uczniowie z każdą lekcją mówili lepiej. Zachęca i inspiruje do nauki, ale nie tylko - potrafi weryfikować i co cenne, być wymagającym w stosunku do ucznia.

Przemysław Cywiński

3

Piotr Kolonko

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania lingwista. Założyciel szkoły i jednocześnie jej główny lektor. Podczas wieloletniej współpracy z  szkołami językowymi stworzył swój system oparty na językowych wzorcach behawioralnych.

Piotr jest zarówno technikiem, który przywiązany jest do detali budowy języka, jak i wirtuozem, dla którego styl i prezencja są nieodzownym jego elementem.

 

Stylizacja

Jako jedyny pracuję nad stylem języka. Istotna jest dla mnie naturalność, elegancja, składnia, jasność i zrozumiałość wypowiedzi.

NATURALNOŚĆ

Szukam w języku naturalności i elegancji - nie uczę Cię niepotrzebnych struktur gramatycznych i nieużywanych zwrotów

SKŁADNIA

Porządkuję i czyszczę Twoją wypowiedź z błędów gramatycznych i logicznych

PREZENCJA

Uczę jak układać wypowiedzi, żeby przekazywały dokładnie to, co chcesz powiedzieć, a przy tym były płynne i dobitne

pexels-oladimeji-ajegbile-2381734

Certyfikaty Cambridge

Przygotowuję do certyfikatów FCE, CAE i CPE. Certyfikaty są świetnym sposobem wejścia na wyższy poziom języka angielskiego, jak i robiącym wrażenie elementem CV. 

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna

Tak jak pacjent, kursant ma różne dolegliwości, które wymagają konkretnego planu leczenia. Taki plan jestem w stanie podać Ci po pierwszej konsultacji, która jest bezpłatna. 

Jak wygląda lekcja?

Lekcja odbywa się online i jest poświęcona aktywnej pracy nad celami kursanta. Nie marnuję Twojego czasu rozwiązywaniem dziesiątek ćwiczeń. Na lekcji pracujemy nad Twoją sprawnością w mowie – konstruujemy Twoją przyszłą wypowiedź zarówno jeśli chodzi o treść, jak i styl. 

Maksymalizacja efektów

Szukam maksymalizacji efektów przez optymalizację pracy. Każdy człowiek reaguje inaczej na język obcy, dlatego konieczna jest ciągła korekta kursu na podstawie zebranych parametrów. Z każdą godziną lekcyjną jako lektor znam Cię coraz lepiej – na podstawie tej wiedzy odpowiednio modyfikuję kurs. 

Formularz kontaktowy

Umów się na bezpłatne zajęcia