3

Sztuka mówienia po angielsku
Płynność Biegłość Perfekcja

Indywidulne zajęcia online. Plan i obserwacja. Optymalizacja pracy. Praca nad stylem języka. 

3

Sztuka mówienia po angielsku
Płynność Biegłość Perfekcja

Indywidualne zajęcia online. Plan i obserwacja. Optymalizacja nauki. Praca nad stylem języka. 

BOSTON

ENGLISH

BOSTON

Sylwia Janczyszyn
Sylwia Janczyszyn
Read More
"Przez lata uczyłam się z różnymi nauczycielami i dopiero, gdy trafiłam na Piotra, nauka zaczęła sprawiać przyjemność, a każda kolejna lekcja przynosi widoczne rezultaty"
Jacek Nowalski
Jacek Nowalski
Read More
"Proces nauki z Piotrem charakteryzuje się dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem. Piotrze dziękuję, zajęcia z Tobą to dobra inwestycja i super frajda"
Angelina Jaszczyk
Read More
"Piotr ma rzadko spotykane systemowe podejście do nauki do certyfikatów, które niewiarygodnie ją ułatwia i motywuje. Do tego dochodzi praca nad osobistym stylem i naturalnością. Wyjątkowa usługa i wyjątkowa współpraca"
Marek Adamczak
Read More
"Dobrze przygotowane lekcje, z odpowiednim planem i w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam!"
Previous
Next
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Klientów
0 %
Średnik wynik certyfikatu Cambridge
0 %
Zadowolonych klientów
Proces nauki z Piotrem charakteryzuje się dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Piotrze dziękuję Ci, zajęcia z Tobą to dobra inwestycja i super frajda
5/5
Piotr ma rzadko spotykane systemowe podejście do nauki do certyfikatów. Do tego dochodzi praca nad osobistym stylem i naturalnością. Wyjątkowa usługa i wyjątkowa współpraca.
Angelina Jaszczyk
5/5
Przez lata uczyłam się z różnymi nauczycielami i dopiero, gdy trafiłam na Piotra, nauka zaczęła sprawiać przyjemność, a każda kolejna lekcja przynosi widoczne rezultaty.
5/5

Dążę do perfekcji

Nie interesuje mnie zwykła komunikatywność w języku angielskim.

Nie jestem kolejnym korepetytorem z listy.

Nie zadowalają mnie przeciętne rezultaty.

 

 

PIERWSZA KONSULTACJA
BEZPŁATNA
INDYWIDUALNE ZAJĘCIA

169 zł

/60 min

Zajęcia online

Obejmuje aktywną współpracę na zajęciach i poza zajęciami. Autorskie materiały. Indywidualne spotkanie na jednej z wybranych platform.

PIERWSZA KONSULTACJA
BEZPŁATNA

Umów się ze mną na bezpłatną konsultację językową. Pokażę Ci, co możesz ulepszyć i w jaki sposób. Przedstawię Ci moje metody nauki. Zaproponuję wstępny plan pracy. 

Działam inaczej

ENGLISH

Struktura

Diagnozuję Twój język. Tworzymy razem plan i wspólnie go realizujemy. Ćwiczymy określone umiejętności w danym okresie nauki. Rejestruję Twoje postępy na podstawie wybranych parametrów. Uczę się Ciebie jako użytkownika języka aby zindywidualizować kurs. 

PLAN

Poruszamy się wewnątrz planu skupionego wokół pożądanych umiejętności - zajęcia nie są przypadkowe ani chaotyczne

OBSERWACJA

Obserwuję, jakie metody na Ciebie działają, a jakie nie - na bieżąco modyfikuję kurs nauki

OPTYMALIZACJA

Uczę się Ciebie jako ucznia - optymalizuję pracę pod kątem Twoich potrzeb

pleased-to-meet-you-smart-attractive-redhead-man-2022-10-11-21-54-10-utc.jpg
pexels-oladimeji-ajegbile-2381734

Stylizacja

Jako jedyny pracuję nad stylem języka. Istotna jest dla mnie naturalność, precyzyjność, poprawna składnia, wewnętrzna logika i dobitność wypowiedzi. 

NATURALNOŚĆ

Szukam w języku naturalności i elegancji - nie uczę Cię niepotrzebnych struktur gramatycznych i nieużywanych zwrotów

SKŁADNIA

Czyszczę Twoją wypowiedź z błędów gramatycznych i logicznych

PREZENCJA

Uczę jak układać wypowiedzi, żeby przekazywały dokładnie to, co chcesz powiedzieć, a przy tym były płynne i dobitne

Stylizacja

Jako jedyny pracuję nad stylem języka. Istotna jest dla mnie naturalność, elegancja, składnia, jasność i zrozumiałość wypowiedzi.

NATURALNOŚĆ

Szukam w języku naturalności i elegancji - nie uczę Cię niepotrzebnych struktur gramatycznych i nieużywanych zwrotów

SKŁADNIA

Porządkuję i czyszczę Twoją wypowiedź z błędów gramatycznych i logicznych

PREZENCJA

Uczę jak układać wypowiedzi, żeby przekazywały dokładnie to, co chcesz powiedzieć, a przy tym były płynne i dobitne

pexels-oladimeji-ajegbile-2381734

Stymulacja

Zajęcia są nieprzerwanym atakiem na Twoją językową strefę komfortu. Testuję język we wszystkich obszarach, od sytuacji dnia codziennego po sztukę i filozofię. Podnoszę intensywność i poziom trudności wraz z Twoją rosnącą biegłością. 

ULEPSZENIA

Identyfikujemy błędy i pożądane ulepszenia w stylu i treści i pracujemy nad nimi aż do ich opanowania

INTENSYWNOŚĆ

Zajęcia są wymagające, abyś nabył biegłości i pewności siebie na zewnątrz zajęć

PROGRESJA

Utrzymujemy stałą linię postępu - opanowanie jednej umiejętności to początek pracy nad kolejną

pexels-yan-krukau-4458423

Certyfikaty Cambridge

Przygotowuję do certyfikatów FCE, CAE i CPE. Certyfikaty są świetnym sposobem wejścia na wyższy poziom języka angielskiego, jak i robiącym wrażenie elementem CV. 

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna

Tak jak pacjent, kursant ma różne dolegliwości, które wymagają konkretnego planu leczenia. Taki plan jestem w stanie podać Ci po pierwszej konsultacji, która jest bezpłatna. 

Jak wygląda lekcja?

Lekcja odbywa się online i jest poświęcona aktywnej pracy nad celami kursanta. Nie marnuję Twojego czasu rozwiązywaniem dziesiątek ćwiczeń. Na lekcji pracujemy nad Twoją sprawnością w mowie – konstruujemy Twoją przyszłą wypowiedź zarówno jeśli chodzi o treść, jak i styl. 

Maksymalizacja efektów

Szukam maksymalizacji efektów przez optymalizację pracy. Każdy człowiek reaguje inaczej na język obcy, dlatego konieczna jest ciągła korekta kursu na podstawie zebranych parametrów. Z każdą godziną lekcyjną jako lektor znam Cię coraz lepiej – na podstawie tej wiedzy odpowiednio modyfikuję kurs. 

Piotr ma pasję w uczeniu języka angielskiego. Zależy mu na tym, by jego uczniowie z każdą lekcją mówili lepiej. Zachęca i inspiruje do nauki, ale nie tylko - potrafi weryfikować i co cenne, być wymagającym w stosunku do ucznia.

Przemysław Cywiński

mgr Piotr Kolonko

Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania lingwista. Założyciel szkoły, autor systemu i jednocześnie jej główny lektor.

Piotr jest zarówno technikiem, który przywiązany jest do detali budowy języka, jak i wirtuozem, dla którego styl i prezencja są nieodzownym jego elementem.

Wykształcenie stworzyło w nim skłonność do analizy wewnętrznej logiki wypowiedzi i jej spójności oraz tworzenia celności i dobitności w prostej, surowej formie. Jego artystyczna natura poszukuje zawsze rytmu i stylu, które podniosą język na wyższy poziom.

case study A - Robert

Robert, lat 44. Sales Manager w firmie marketingowej. Robert na początku powiedział, że umie się porozumiewać, ale często, kiedy patrzy na swojego rozmówcę, nie widzi zrozumienia. Po diagnozie okazało się, że Robert nie jest w stanie krótko i celnie wyrażać swoich myśli. Kiedy zaczynał mówić, wpadał z jednej pułapki w drugą. Tworzył długie, niezrozumiałe zdania, zamiast szukać prostoty i zwięzłości.

W pierwszej kolejności należało wyczyścić język. Robert musiał najpierw nauczyć się mówić w sposób jasny, poprawny i zrozumiały, zanim zacznie używać bardziej zaawansowanego słownictwa i gramatyki. Kiedy wypracowaliśmy podstawy, zaczęliśmy z powrotem dodawać struktur do języka. Należało obudzić w Robercie chęć do eksperymentowania i bawienia się językiem. Po paru miesiącach Robert potrafił rozmawiać tak, jak zawsze chciał. Wkrótce doszła do tego pewność siebie i swoboda – językowo Robert był już nie do poznania.

case study B - Agata

Agata, lat 19. Studentka na jednej z polskich uczelni. Agata po 10 latach nauki w szkole publicznej, w tym 3 latach z rozszerzonym angielskim, zgłosiła się żeby przygotować się ze mną do certyfikatu FCE. 

Agatę wstępny test uplasował między A2 a B1. W trakcie rozmowy wyszło, że Agata miała całe życie problem z językiem angielskim ze względu na dysleksję, do tego dochodziły częste problemy z koncentracją.

Oznaczało to, że Agata musi coś naprawdę dobrze zrozumieć, żeby móc potem samemu to odtworzyć, bo jest problem z uczeniem się na pamięć. Rozłożyłem gramatykę na czynniki pierwsze, dokładając starań, aby Agata rozumiała, a nie po prostu „wkuwała”. Wymagało to nauki angażującej wiele zmysłów, bo zauważyliśmy, że to działa najlepiej.

Kiedy Agata nabyła płynność w posługiwaniu się strukturami gramatycznymi, zajęliśmy się wypełnianiem ich nowym słownictwem. Tak udało się nam dojść do B2. Potem doszło już ćwiczenie metodologii rozwiązywania ćwiczeń pod certyfikat. Agata zdała na 86%.

Formularz kontaktowy

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację