Wygodna Nauka Angielskiego na Twoich Zasadach

Indywidualne zajęcia 1 na 1 online z doświadczonym lektorem.

Wypełnij formularz i odbierz darmową lekcję angielskiego z Piotrem Kolonko – Twoim lektorem, korepetytorem, partnerem do rozmów.

tu wpisz swoje dane : )

middle-aged-blonde-woman-with-short-hair-studying-2022-01-26-23-44-44-utc.jpg
zdjpro

Zweryfikowane Opinie Kursantów

5/5
Proces nauki z Piotrem charakteryzuje się dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Piotrze dziękuję Ci, zajęcia z Tobą to dobra inwestycja i super frajda!
Jacek Nowalski
poziom zaawansowany
5/5
Piotr ma rzadko spotykane systemowe podejście do nauki do certyfikatów. Do tego dochodzi praca nad osobistym stylem i naturalnością. Wyjątkowa usługa i wyjątkowa współpraca.
Angelina Jaszczyk
kurs CAE
5/5
Przez lata uczyłam się z różnymi nauczycielami i dopiero, gdy trafiłam na Piotra, nauka zaczęła sprawiać przyjemność, a każda kolejna lekcja przynosi widoczne rezultaty.
Sylwia Janczyszyn
poziom początkujący
4.5/5
Piotr to mistrz precyzji, nie umknie mu żaden błąd. Jeśli ktoś dąży do poprawy znajomości języka angielskiego, a przy tym chce mile spędzić czas, to polecam zajęcia z Piotrem.

Ewa Boguska
poziom zaawansowany
5/5
Dobrze przygotowane lekcje, z odpowiednim planem i w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam!


Marek Adamczak
kurs FCE
5/5
Piotr ma pasję w uczeniu języka angielskiego. Zależy mu na tym, by jego uczniowie z każdą lekcją mówili lepiej. Zachęca i inspiruje do nauki, ale nie tylko - potrafi weryfikować i co cenne, być wymagającym w stosunku do ucznia.
Przemysław Cywiński
poziom zaawansowany
4.5/5
Piotr to doskonały nauczyciel angielskiego, którego lekcje są nie tylko skrojone na miarę moich potrzeb, ale także prowadzone z niesamowitą elastycznością. Jego umiejętność dostosowania się do mojego tempa nauki sprawia, że z każdą lekcją czuję się pewniej w posługiwaniu się językiem. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna i luźna, co sprawia, że nie tylko uczę się efektywnie, ale także z przyjemnością. Serdecznie polecam!
Oliwia Kowalska
matura rozszerzona
5/5
Serdecznie polecam. Bardzo miły lektor, luźna atmosfera na zajęciach online, bez presji oraz indywidualne podejście do ucznia i pełen profesjonalizm.
Agnieszka Popławska
kurs Proficiency
5/5
Pan Piotr świetnie dostosowuje zajęcia do indywidualnych potrzeb kursanta. Ma dużo pomysłów na przekazywanie wiedzy, zajęcia są bardzo kreatywne. Bardzo dobry nauczyciel i super osoba. Poza tym miła atmosfera 🙂 Polecam zajęcia u Pana Piotra w 100%!
Centrum Estetyki Ciała
kurs początkujący